Yhteystiedot

Yhteystiedot

EU Poultry s.r.o.
1088 Hlavna St.,
Horne Saliby,
Slovakia, 925 03
+ 421 944 394 308
+ 421 918 114 190
Sales@poultryeu.eu
VERO TUNNUS: 2120419477
ALV-TUNNUS: SK 2120419477

Lähetä meille viesti






Henkilö tietojasi käytetään vain pyyntösi ratkaisemiseen (asiakkaan henkilö tietojen käsittelyn tarkoitus – ennen sopimus-ja sopimus suhteet).
(Katso rekisteröidyn tieto käytäntö)

Tutustu hallinta amme

Yaroslav Pukach

Yaroslav Pukach

Operatiivinen johtaja

+421 915 267 270
y.pukach@poultryeu.eu

Alexander Kovalov

Alexander Kovalov

Head of Foreign Trade Dept.

Viktoriya Domnitska

Viktoriya Domnitska

Oikeudellisen osaston päällikkö

+421 918 617 077
v.domnitska@poultryeu.eu

Daria Khyzhuk

Daria Khyzhuk

Talousjohtaja

+421 908 735 723
d.khyzhuk@poultryeu.eu

Soňa Starinská

Soňa Starinská

Laadun valvonta osaston päällikkö

+421 944 394 308
s.starinska@poultryeu.eu

Marek Slosar

Marek Slosar

Procurement manager

+421 917 468 085
m.slosar@poultryeu.eu

Myynti osasto

Maksym Maksymenko

Maksym Maksymenko

Myynti päällikkö

+421 915 897 398
m.maksymenko@poultryeu.eu

Maksym Kuzmin

Maksym Kuzmin

Myynti päällikkö

+421 915 895 704
m.kuzmin@poultryeu.eu

Hana Hambálková

Hana Hambálková

Keskeinen tilinhoitaja

+421 911 505 550
h.hambalkova@poultryeu.eu

Eugene Korennoy

Eugene Korennoy

Myynti päällikkö

+421 917 291 686
y.korinnyi@poultryeu.eu