Kontakty

Kontakty

EU Poultry s.r.o.
Hlavná 1088 925 03
Horné Saliby
+421 944 394 308 administratívne oddelenie
+421 918 114 190 obchodne oddelenie
+421 908 382 355 personálne oddelenie
sales@poultryeu.eu
DIČ: 2120419477
IČ DPH :SK 2120419477

Pošlite nám správu







Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)

Meet our management

Yaroslav Pukach

Yaroslav Pukach

Chief Operating Officer

+421 915 267 270
y.pukach@poultryeu.eu

Alexander Kovalov

Alexander Kovalov

Head of Foreign Trade Dept

Viktoriya Domnitska

Viktoriya Domnitska

Head of Legal Department

+421 918 617 077
v.domnitska@poultryeu.eu

Daria Khyzhuk

Daria Khyzhuk

Chief Financial Officer

+421 908 735 723
d.khyzhuk@poultryeu.eu

Soňa Starinská

Soňa Starinská

Head of Quality Control Department

+421 944 394 308
s.starinska@poultryeu.eu

Marek Šlosar

Marek Šlosar

Procurement manager

+421 917 468 085
m.slosar@poultryeu.eu

Sales Department

Maksym Maksymenko

Maksym Maksymenko

Sales Manager

+421 915 897 398
m.maksymenko@poultryeu.eu

Maksym Kuzmin

Maksym Kuzmin

Sales Manager

+421 915 895 704
m.kuzmin@poultryeu.eu

Hana Hambálková

Hana Hambálková

Key Account Manager

+421 911 505 550
h.hambalkova@poultryeu.eu

Eugene Korennoy

Eugene Korennoy

Sales Manager

+421 917 291 686
y.korinnyi@poultryeu.eu